Projekt  Young Eyes w Robertsfors (Szwecja)

W dniach 31.05 – 4.06.2016 r. suwalska grupa Young Eyes w składzie: Ania Andruszkiewicz, Bartek Chrulski, Mateusz Życzkowski (uczniowie III LO), Monika Zielińska (I LO), Wiktoria Buchowska, Daria Buczyńska (ZST) wraz z liderkami p. Beatą Gruza (nauczycielka z III LO) i p. Edytą Śliwińską (nauczycielka ZST) wyleciała na warsztaty projektowe w Robertsfors w Szwecji.

Powitano nas piękną pogodą i krajobrazami jakie tylko może Skandynawia zapewnić. Pracowaliśmy nad Lokalnymi  Planami Działania, które zawierają przedsięwzięcia mające na celu uatrakcyjnienie miejscowości, z których pochodzą poszczególne grupy. Znaleźliśmy też czas na zabawę i relaks. Niektórzy z nas zaliczyli już pierwszą kąpiel w morzu, co jednak wymagało pewnej odwagi ze względu na temperaturę. Wykazaliśmy się pomysłowością, humorem i otwartością. Pracując nad zadaniami, potrafiliśmy znaleźć miejsce na zabawę, co znalazło uznanie u koordynatorów projektu. Nie da się ukryć, że z żalem opuszczaliśmy Robertsfors. Ale kto wie, może kiedyś........ .

Projekt Young Eyes w Robertsfors (Szwecja)

Projekt YOUNG EYES

 

Opiekun młodzieży: Beata Gruza

Print Download