kadr z filmu "Z ruin do wolności" 

 

Konkurs filmowy „Prosto ze szkoły” – rozstrzygnięty. Na uroczystej gali odbyło się wręczenie nagród i dyplomów autorom zwycięskich prac i ich opiekunom. Uroczysta gala VII edycji konkursu filmowego ,,Prosto ze szkoły” odbyła się 15 czerwca  2016 r. w Cinema Lumiere w Suwałkach. Organizatorami konkursu był Komendant Miejski Policji w Suwałkach wraz z Prezydentem Miasta Suwałk, Starostą Suwalskim oraz Wójtem Gminy Suwałki, Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i Kierownikiem Cinema Lumiere.

W kategorii wiekowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczennice klasy IA Joanna Kopko i Eliza Wiśniewska zajęły I miejsce prezentując film "Z ruin do wolności".
Julia Frąckiewicz i Izabela Matusiewicz z klasy IID zajęły II miejsce prezentując film "Wracaj do siebie".
Wyróżnienie otrzymały: Karolina Kamińska i Wiktoria Żukowska za film "Szkolny koszmar".

Celem konkursu jest m.in. kreowanie pozytywnych wzorców społecznych, promowanie zdrowego stylu życia, propagowanie zasad bezpiecznych zachowań oraz zapobieganie przestępczości i aspołecznym zachowaniom.

Wyniki konkursu "Prosto ze szkoły"

Opiekun młodzieży: Konrad Wiśniewski 

 

Serdecznie gratulujemy!

Print Download