Suwalska Karta Mieszkańca będzie uprawniała do wielu zniżek i preferencji, m.in. bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla dzieci i młodzieży czy tańszych biletów dla pozostałych uczestników programu, tańszych biletów do Aquaparku Suwałki i innych obiektów sportowych Miasta Suwałki a także do zniżek przy zakupie biletów wstępu do Suwalskiego Ośrodka Kultury. Posiadanie Suwalskiej Karty Mieszkańca będzie również uprawniało do korzystania z bezpłatnych przedszkoli prowadzonych przez miasto Suwałki. Wysokość zniżek jest zależna od grupy, do której jest skierowana.

Suwalska Karta Mieszkańca będzie wydawana od 1 września 2018 r. jako:

– Karta zwykła – kolor biały

– Karta rodziny wielodzietnej – kolor zielony

– Karta osoby niepełnosprawnej – kolor niebieski

– Karta seniora – kolor żółty.

Zarządzenie w sprawie Regulaminu Suwalskiej Karty Mieszkańca zawiera wzory dokumentów – można je obejrzeć na stronie internetowej www.um.suwalki.pl.

plakat_km.pdf

uchwala_km.pdf

zarzadzenie_km.pdf

 

Print Download