Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2023/2024

 

Nauczyciele języka polskiego

Anna Maria Ambrosiewicz
Danuta Worobiczuk
Magdalena Zakrzewska
Urszula Łapińska
Luiza Podziewska

Nauczyciele języka angielskiego

Beata Chomicz
Marcin Hościłowicz
Magdalena Makarewicz
Ewelina Domańska
Jolanta Rogucka
Dorota Hołownia-Dudek
Michał Sośnicki
Monika Baranowska
Iwona Rafalska

Nauczyciele innych języków obcych

Agnieszka Danilewicz - język niemiecki    
Karina Karpiuk - język niemiecki     
Krystyna Słowicka - język francuski
Justyna Oberman - język hiszpański
Aguado Carlos Martinez - język hiszpański
Joanna Wolińska - język rosyjski

 

Nauczyciele fizyki

Leszek Harasimowicz
Wojciech Makowski
Emilia Turek

 

Nauczyciele matematyki

Dorota Barszczewska
Bożenna Winckiewicz
Wojciech Makowski
Leszek Harasimowicz
Beata Mrozek
Renata Renkiewicz-Waluś
Emilia Turek
Krzysztof Brzozowski


Nauczyciele chemii

Magdalena Gaińska
Jerzy Danilewicz
Ewelina Staszkiewicz

 

 

Nauczyciele informatyki

Joanna Domuracka
Jan Czerniecki
Aleksander Turek

 

 

Nauczyciele geografii

Jacek Kwiecień
Michał Sośnicki

 


Nauczyciele biologii

Barbara Okrój
Marta Szczerbińska
Magdalena Bartczak
Anna Żuchowska

 

Nauczyciele biologii w zadaniach

Barbara Okrój

 

 

Analiza źródeł kartograficznych
i statystycznych w geografii

Jacek Kwiecień

 

Nauczyciele historii

Katarzyna Witkowska
Konrad Wiśniewski
Szymon Waszkiewicz

 

Nauczyciele historii i teraźniejszości


Szymon Waszkiewicz
Konrad Wiśniewski



 

Nauczyciele analizy i interpretacji źródła historycznego

Katarzyna Witkowska


Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie i Edukacji Europejskiej


Konrad Wiśniewski

 

Psycholog

Emilia Kacprzyk

 

Nauczyciele podstaw przedsiębiorczości

Joanna Domuracka
Krystyna Słowicka


Nauczyciele kontekstów intrepetacyjnych
w literaturze

Magdalena Zakrzewska

 

Pedagog specjalny

Natalia Chmielewska


 

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa

Katarzyna Witkowska
Jacek Kwiecień
Jerzy Danilewicz

 
Nauczyciele religii


ks. Wojciech Kondratowicz

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Hanna Danielewicz
Kamil Wiszniewski
Katarzyna Bisak
Marta Szczerbińska
Damian Dorochowicz

 

Pedagog szkolny

Małgorzata Tomczak



Nauczyciel bibliotekarz

Alicja Węsierska-Kwiecień