Wszystkich miłośników wykorzystania technik komputerowych do celów wizualizacji artystycznej zapraszamy do wzięcia udziału w XXII Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "PLAMKA '24". Regulamin Konkursu
6.09.2023 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole niezwykłego człowieka - pana Mariana Turskiego polskiego historyka, dziennikarza i działacza społecznego. Z uwagą wysłuchaliśmy opowieści o spełnianiu marzeń, o dźwiękach, obrazach i wartościach. I o tym, jak zachować człowieczeństwo.
Uroczysta gala, na której rozdano stypendia, nagrody i listy gratulacyjne uczniom, nauczycielom i dyrektorom odbyła się 18.09.2023 r. w Suwalskim Ośrodku Kultury. Od 2016 r. funkcjonuje Program wspierania rozwoju uczniów zdolnych „Zdolny Suwalczanin”. Stypendia i nagrody przyznano 87 uczniom. Uczniowie nagrodzeni z naszej szkoły to: Szymon Cimochowski z klasy IVA za osiągnięcia w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH. Opiekun: Leszek Harasimowicz. Gabriela Wiszniewska z klasy 3B za osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej. Opiekun: Barbara Okrój. Serdeczne gratulacje!
Miło jest nam poinformować, że oficjalną stronę internetową imprezy Odlotowe Suwałki Air Show 2023 - odlotowesuwalki.pl , przygotowali uczniowie klasy 3A: Oskar Żuryński, Łukasz Krajewski, Jakub Osypiuk. Serdeczne gratulacje!
W mojej małej okolicy: Za nami rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego i wręczenie nagród. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace uczestników konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie w Sejnach - podczas zbiorowej wystawy suwalskich fotografików, która odbędzie się latem 2023 roku..
W dniu 14.09.2023 r. wręczono nagrody laureatom konkursu, który odbywał się na platformie Tik Tok pod tytułem #pogodnesuwałkisegreguja ! I miejsce otrzymała Agnieszka Cieślukowska z klasy 3C. Serdeczne gratulacje!
INFORMATOR: POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Miło jest nam poinformować, że Patryk Barszczewski 2c, Julia Kruszyłowicz 2c, Oskar Żuryński 2a wzięli udział w warsztatach filmowych Fundacji Bardzo Dziki Wschód.

 

W dniu 12 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Walentynkowej. Do konkursu przystąpił każdy, kto zechciał zaśpiewać indywidualnie lub w zespole piosenkę o tematyce miłosnej w języku obcym lub polskim.Młodzież przygotowała dwie piosenki - jedną rezerwową. Publicznością konkursową mogły być tylko te klasy, których reprezentant brał udział w konkursie.

Klasa IIb przybliżyła nam życiorys św. Walentego, a następnie 13 uczestników ze szkoły zaprezentowało wyjątkowe piosenki o miłości w różnych językach. Publiczność miała okazję do wzruszeń, ale także do dobrej zabawy przy znanych wszystkim utworach. Jury stanęło przed ciężkim zadaniem, jednak ich serca podbił występ klasy IIIF z piosenką Seleny Gomez "Love You like a Love Song". Drugie miejsce zajęła grupa All blue z "Piosenką Księżycową", a trzecie Paulina Sobolewska z ,,Take My Breath Away'' Wszyscy w swoje występy włożyli całe swoje serca, a o to chodziło w walentynkowym konkursie. Dziękujemy bardzo fundatorom nagród restauracji "Rita" oraz "Cinema Lumiere" w Suwałkach.

 

Organizatorzy konkursu: Magdalena Makarewicz oraz Marcin Hościłowicz.

 

Print Download